Publikované dňa Zanechajte komentár

Sketch cafe – (nie)len pre tých, čo milujú kávu

Predloha Sketch cafe - takmer hotovo

Milujete kávu? Ja áno, horúcu voňavú  z peknej šálky v peknom prostredí, hotový balzam na dušu. Moja predloha Sketch cafe, tvorená ako posledné dielo Kurzu dizajnérov predlôh od A do Z, je rovnakým potešením. 

Urobiť dobrú lahodnú a chuťovo vyváženú kávu je umenie a s tvorením predlôh je to podobné. Musím sa priznať, že táto mi dala naozaj zabrať. Popasovala som sa  perspektívou, ktorá pôvodne zrkadlovo nebola dobrá. Aby to všetko bolo dokonalé,  musela som opravovať a opravovať.  Ako vidíte perspektíva vyšla až do tretice. A do tretice je všetko dobré 😊 žiadne padajúce šálky a naklonené kvetináče! 😊

Raz som počula také úsmevné delenie ľudí, ktorí milujú kávu. Tí prví sú „kávopijaci“ – pijú aj sedem káv do dňa z pol litrového pohára a milujú to tak. Tí druhí sú takzvaní „kávičkari“,  pre ktorých je pitie kávy udalosťou.

A do ktorej skupiny patríte vy? Dajte mi vedieť do komentárov.

Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, jednoznačne si môžete vyložiť nohy na stôl a vychutnať si svoju šálku kávy, pokiaľ ja dokončím túto predlohu pre vás do finálnej dokonalej podoby.

Zatiaľ nakuknite do môjho eshopu, a ak vám náhodou niečo k vyšívaniu chýba, rýchlo to napravte. Ak ste naozaj veľmi nedočkavé, určite si skráťte chvíľu vyšívaním niektorej inej z mojich predlôh, ktoré tiež nájdete v mojom eshope.

Majte krásny deň aj vďaka tej svojej šálke kávy. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *