Publikované dňa Zanechajte komentár

Vianočné prekvapenie

Mnohí z nás tento čas venujú sledovaniu čísel – hlavne tých stúpajúcich. Musím sa priznať, že mne osobne tie čísla nerobia radosť.Preto som sa dnes rozhodla sledovať iné čísla. Budú klesajúce a začíname na 80ke.

Viete, čo mám na mysli?

Trošku Vám našepkám – odrátavam počet dní… Tak kto uhádol? Áno, dnes je presne 80 dní do Vianoc a veru ja už pomaličky začínam chystať vianočné prekvapenia. A že sa nám zhoršilo počasie a všetky párty, kapustnice a iné oslavy sa zrušili, tak ste prví na mojom zozname. Predsa sa nebudeme doma len tak nudiť

Verím, že počas dlhých zimných sychravých večerov, vám moje nové predlohy urobia radosť nielen pri vyšívaní, ale aj počas celých sviatkov. Čaká vás séria prekvapení .

Ak ste veľmi zvedaví a neviete sa dočkať spomínaného vianočného prekvapenia, mám pre vás dobrú správu!

Po zapísaní sa do newslettera na mojej stránke www.megastich.eu, vám zašlem novinku a prvé odhalenie mojich nových predlôh. Nezabudnite si skontrolovať aj spam poštu. Niekedy sa stane, že newsletter zablúdi aj tam. Neváhajte a klikajte na moju stránku. Dozviete sa to medzi prvými!

Ako vy prežívate svoju prípravu na Vianoce? Je to stres, alebo skôr pohoda s teplým nápojom pri vyšívaní? Dajte mi o tom vedieť v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *