Publikované dňa 2 komentáre

Predlohy na vyšívanie Stitchspider alebo keď sa spojí láska k vyšívaniu a grafike

Dizajnovať vlastné vzory a predlohy na vyšívanie bolo mojím snom už dlho. A miestami sa zdalo, že možno aj  nedosiahnuteľným. Ale ako sa hovorí, treba si ísť za svojimi snami.

A tak som šla. Posledné týždne som vďaka tomu strávila v spoločnosti ruského Kurzu dizajnérov predlôh od A do Z. A že to teda bola poriadna jazda a dni plné splnených prianí.

Učila som sa od špičiek v obore, menovite Natalya Orekhova a Ksenia Adonyeva. O to je to väčšia česť, že sa do klubu profesionálnych tvorcov predlôh na vyšívanie, kde patria aj tieto majsterky, dnes môžem hrdo radiť aj ja.

Teší ma, že sa o moje autorské predlohy na vyšívanie môžem odteraz deliť aj s vami. Všetky moje autorské návrhy predlôh nájdete pod značkou StitchSpider a budú dostupné tu na e-shope www.megastitch.eu aj na anglickom eshope www.stitchspider.com.

Jeden môj veľký sen sa mi teda konečne splnil. A pevne verím, že rozšírením nášho e-shopu o ďalšie originálne pomôcky na vyšívanie, sa nejaký ten menší sen splnil aj vám, mojím verným vyšívacím spoločníčkam.

Je krásne plniť si svoje dlhoročné sny. Vďaka tomu Vám môžem prinášať originálne pomôcky na vyšívanie, ktoré nie sú bežne dostupné a podporiť tým náš spoločný koníček. Pre mňa je to ako dvojitý splnený sen.

Moje prvé dve predlohy

2 odpovede na “Predlohy na vyšívanie Stitchspider alebo keď sa spojí láska k vyšívaniu a grafike

  1. Dobrý den,
    Prosím, o jaký kurz konkrétně se jednalo?
    Děkuji

    1. Dobrý deň, šlo o tento Kurz dizajnéra predlôh od A do Z https://disotadoya.ru/. Koná sa väčšinou 2x do roka po 2 kurzy za sebou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *